O mnie

Nazywam się Aleksandra Sobieszek

Z wykształcenia inżynier elektroniki i telekomunikacji, 

z zamiłowania rękodzielnik

DIY (zrób to sam) to moja pasja.

Uwielbiam wszelkie handmade’y, ale obecnie moje serce skradło szydełko i włóczki. Chociaż nie ukrywam, że od czasu do czasu dalej latam po mieszkaniu z klejem na gorąco, wkrętarką czy skrzynką narzędziową.

Życie rodzinne i rozwój osobisty to moje najważniejsze fundamenty codzienności.

Cały czas inwestuję w siebie (w międzyczasie skończyłam studia podyplomowe z prawa pracy), nie rezygnując przy tym z życia rodzinnego. Kiedy nic nie tworzę, realizuje się jako mama dwójki szkrabów – Pawła i Basi, którzy są najlepszymi motorami do działania, kiedy z oczami Kota w Butach ze Shreka proszą o kolejną maskotkę do poduszki.
Będzie mi miło, jak znajdziesz tu coś dla siebie.

Jeśli poszukujesz fajnych pomysłów na prezenty, wykonanych w 100% w Polsce przez jedną osobę, to moja strona i blog są dla Ciebie.

Jeżeli satysfakcjonuje Cię, podobnie jak mnie, JAKOŚĆ a nie jakoś, zostań na dłużej. Polubimy się.

Mój blog i strona są dla wszystkich, którzy jak coś robią, to wkładają w to 100% całe serce.

 

Dowiedz się, dlaczego warto mi zaufać

Rozwój osobisty

Nie jestem Alfą i Omegą, ciągle się uczę, tworzę mniej lub bardziej udane własne wzory czy modyfikacje wzorów już istniejących, eksperymentuję z rozmiarem szydełka i włóczkami.

Wyjątkowość

To, co jest najlepsze w rękodziele to to, że nawet dwie takie same chusty, torby czy cokolwiek sobie wymyślicie, nigdy nie wyjdą identyczne, choć wykonane z tego samego wzoru i materiału. Każda będzie miała w sobie to „coś”.

Jednoosobowa działalność nierejestrowana

Nie są to produkty masowe z pracowni, tylko praca jednej osoby połączona z opieką nad dziećmi i domem. Możesz być pewien, że produkt, który otrzymasz, będzie w 100% zrobiony i zapakowany przeze mnie. Na Twoją prośbę do zamówienia dołączam dowód zakupu lub fakturę

Firma przyjazna alergikom

 

Wszelkie produkty pochodzą z domu, w którym nikt nie pali papierosów = brak szkodliwych zapachów

Pełna personalizacja

U mnie możesz liczyć na pełną personalizację projektu – od koloru, poprzez napis na pudełku, na etykiecie. Jestem w stałym kontakcie z klientem, aby zapewnić 100% wyjątkowy i indywidualny produkt.

Polski produkt

U mnie dostaniesz w 100% polskie rękodzieło, z materiałów kupionych w polskich sklepach (przeważnie w lokalnych pasmanteriach). Wspieraj lokalny i krajowy biznes – stworzony z pasji, nie sprowadzony z Chin